tudositas az v naturtex kuparol 0012016. november 19-20. között Hódmezővásárhelyen immár ötödik alkalommal rendezték meg a Naturtex Kupát, melyen összesen 40 fővel vett részt a BÁCSVÍZ-KVSC- KESI úszócsapata.

A versenyen 29 egyesület 427 versenyzője képviseltette magát. A kecskemétiek 35 érmet nyertek - 16 arany, 11 ezüst, 8 bronz - és az egyesületek közti pontversenyben a negyedik helyen végeztek.

A BÁCSVÍZ-KVSC legeredményesebb férfi versenyzője Czeglédi Kenéz volt, aki 6 aranyérmet, míg a lányok közül Pajor Franciska, aki 4 arany és 1 ezüstérmet nyert.

Az egyéni számokban dobogóra állhatott még: Lajter Szabolcs, Demjén Bátor, Kollár Bálint, Garajszki Máté, Márhoffer Soma, Wórum Benedek, Tóth Molli, Mozsárik Levente.

A Kecskeméti Sportiskola érmet nyert versenyzői: Mácsai Dóra, Kosztolányi Anna, Sipos L. Adél.

Felkészítő edzők: BÁCSVÍZ - KVSC: Törös Károly, Poczó Elemér, Bálint Zoltán; KESI: Bálint Zoltán, ifj. Szabó László