Április első hétvégéjén (2011.04.02-03) került megrendezésre Hódmezővásárhelyen a III-IV. és az V-VI. korcsoportos Úszó Diákolimpia Országos Döntő. A BÁCSVÍZ-KVSC úszói mind egyéni, mind váltó versenyszámokban rajtkőre álltak. Az egyéni versenyszámokban a fiúk mezőnyében az egyesület három fiatalja (Budai Lajos - Béke téri Ált.Isk, Földházi Dávid - Áfeosz Szak.Isk., Rácz Tamás - Bányai Júlia Gimn.) nagyszerű időket úszva értek el sikereket.

Budai Lajos (IV.A. korcsoport) mindkét versenyszámban a dobogóra állhatott, 100 m gyorsúszásban a 2., míg 100 m hátúszásban a 3. helyet szerezte meg.

Földházi Dávidnak (V.-VI.A. korcsoport) szintén sikerült dobogóra állnia, a 100 m hátúszásban a 3. helyen, 100 m gyorsúszásban a 8. helyen csapott célba.

Rácz Tamás a 100 m pillangóban a 12. helyet szerezte meg.

A váltók versenyében a BÁCSVÍZ- KVSC fiatal lányai (Bíró Laura, Monori Fanni, Nyilas Laura, Zsigmond Anna - kecskeméti Református Iskola tanulói) a III. A kategóriában a 13. helyen ért célba.

A verseny hivatalos jegyzőkönyve az alábbi oldalakon érhető el (III-IV. korcsoport, V-VI. korcsoport).