aranyos kolonics sepsei es a sikeres delfin csapatAmíg szombaton a békák a napsütésben, addig vasárnap a delfinek a hideg, esős időben versenyeztek, a Gyulán megrendezésre kerülő regionális korosztályos Seregszemlén. A Bácsvíz-KVSC-t öt fiú és egy leány versenyző képviselte az év fő versenyén. A sűrű program s a kedvezőtlen időjárás ellenére a delfinek 5 egyéni arany, 2 bronzéremmel, egy-egy váltó ezüst és bronzéremmel továbbá kilenc 4-6. helyezéssel és a velük járó oklevéllel tértek haza.

A csapat legeredményesebb tagja Kolonics Milán volt, aki négy bajnoki címmel és egy bronzéremmel gazdagodott, továbbá tagja volt mindkét érmes váltónak is. Sepsei Zsófi a 100 m-es mellúszásban örülhetett az aranyéremnek, de minden versenyszámában pontszerő helyen végzett. Fekete Miklós a 100 m-es gyorsúszásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. A 4x 50 m-es gyorsváltó ezüst és 4x 50 m-es vegyes váltó bronzérme különösen figyelemreméltó, hiszen minden tagja elsőéves a korosztályában! Váltótagok voltak: Kolonics Milán, Földházi Ákos, Fekete Miklós, Magony Joshua és Barta Zsolt.

• Sepsei Zsófi: 200 m vegyes

Sepsei Zsófi tagja volt a KESI-vel közösen kiállított 5.helyezett 4x 50-es leány vegyes és a 6.helyezett 4x50 m-es gyorsváltónak is.